Siverek tente Sistemleri, Kutay Reklam, Tente

 

KUTAY TENTE SİSTEMLERİ

Kutay Reklam ve Tente Sistemleri, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde en eski kurulan TENTE üreticisidir. İlk açıldığında TENT üretimi yapan firmamız daha sonra Reklam işine yönelerek vizyonunu geliştirmiş bulunmaktadır.

 

KARTAL TENTE

Çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alan gölgelendiren bu sistem, daha çok büyük bahçeler için uygundur. Restaurant,cafe ve barlar içinde tercih edilir.

Çift taraflı tenteler 2 profil ayak üzerine monte edilirler , isteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir.

 

PERGOLA TENTE

Kutay Reklam Tarafından Ustalıkla Uygulanan Bir Tente Çeşididir.Özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemler ile hayatınıza yeni bakış açıları kazandıracağız.

MAFSALLI TENTE

Mafsallı sistem denilince aklınıza eklemli bir şey geliyor, ilk bakışta. Bu kısmen doğru. Fakat bu eklem iki dirseğin dışa doğru açılması olarak algılanmalıdır. Maksimum üç metre öne ve altı metre genişliğe açılım yapılabilir. Bu bizim tavsiyemizdir. Mesafeler bir miktar daha artırılabilir. Fakat her artışın tentenin kumaşında potların olmasına ve sarkmalara neden olacağını unutmamak gerekir.

KASETLİ TENTE

Tente kumaşını profil içersine sıkıştırmak suretiyle açılan mafsallar yardımıyla, bu profilin kasetin üzerine kapanarak tente kumaşını gizlemesinden ötürü kasetli tente modeli diye adlandırılır.

 

 

Yazdır e-Posta

Resim Galerisi

İletişim