Siverek Dijital Baskı, Kutay Reklam

KUTAY REKLAM DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ

Matbaa tekniğinde kullanılan film, kalıp gibi malzemelerin ortadan kalkması ile dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin vektörel tabanlı veya bipmap tabanlı bir program ile bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinalarına doğrudan baskı malzemeleri ( Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo gibi) üzerine basılma işine dijital baskı uygulaması denmektedir. Kutay Reklam Ajansı olarak dijital baskı işinde çağımızın en modern cihazlarını kullanmaktayız. İşte Çalışmalarımızdan Örnekler

DİJİTAL BASKI YÖNTEMLERİMİZ

FOLYO BASKI UYGULAMALARI

Kutay Tente ve Reklam olarak folyo baskı çalışmalarını özenle yapmaktayız. Verilen sıparişler 24 saatte hazırlanarak müşterilerin emrine sunulmaktadır

BRANDA - CEPHE GİYDİRME

Kutay reklam Ajansı, ihtiyaçlarınıza en uygun renk ve özellikteki brabdayı sizin için belirleyerek mekan veya araçlarınıza gydirme işlemini gerçekleştirir.

İÇ MEKAN BASKI UYGULAMALARI

Kutay Reklam, iç mekanlarınız için en uygun çözümleri üretir. Hayal bile edemediğiniz tasarımlar en kaliteli malzemelerle mekanlarınızı değiştirecektir.

ARAÇ GİYDİRME UYGULAMALARI

Seçimler, partiler, miting ve gösteriler için en uygun fiyata, kaliteden ödün vermeden Araç Giydirme" işlemleri kutay reklam tarafından yapılmaktadır.

DİJİTAL BASKI = KUTAY REKLAM

Yazdır e-Posta

Resim Galerisi

İletişim