KURUMSAL

Kutay Reklam Hakkında Bilmek İstedikleriniz

KUTAY TENTE & REKLAM

Kutay Reklam Ajansı 15/02/2001 Tarihinde Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kurulmuştur. Siverek matbaa ve dijital baskı sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. Bunun yanında Kutay REKLAM, Siverek ilçesinde TENTE sektöründe tek firmadır. Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa, reklam ve dijital baskı sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız. Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdı en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz. Siverek matbaa, tente  ve dijital baskı piyasasında, gözünü zirveye dikmiş personelimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Niçin Kutay Reklam?

Kutay Reklam, % 100 Müşteri Memnuniyeti İlkesinie göre çalışmaktadır. Siverek İlçesinde birçok reklam ajansı olmasına karşılık % 50'nin üzerinde pazar payına sahiptir. Çalışma atölyesindeki cihazlar en yeni teknolojiye sahip olup ilk elden temin edilmiştir. Dünyadaki en son teknolojiye sahip cihazlar eşliğinde profosyonel ekibiyle müşterilerinin hizmetindedir. Kutay Reklam, aldığı işi dışarıya yaptırmamaktadır. Bu sayede fiyatlar oldukça uygun olup kaliteden ödün vermemektedir.

Kalite Politikamız

Kutay Reklam AJANSI olarak tüm baskı işlemlerini en iyi kalitede gerçekleştirebiliyoruz. Kağıt üzerine yapacağınız baskı ister ofset baskı ister dijital baskı olsun hiç fark etmeksizin her türde basım gerçekleştirmemiz mümkün. Sizin için en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca reklam amaçlı yapacağınız afiş, el ilanı, broşür, karton çanta, magnet ve daha bir çok promosyon ürünün üretimini yapmaktayız. Size en uygun çözümleri sunmaktayız.

Hizmetlerimizin Dağılımı

PROMOSYON TASARIMLARI 75%75%
KARTVİZİT VE DAVETİYE 80%80%
TABELA UYGULAMALARI 97%97%
TENTE UYGULAMALARI 100% 99%
İLAN VE BİLBOARD 85%85%
MUTLU MÜŞTERİ
AYLIK PROJE
KÜÇÜK ESNAF
TOPLAM PROJE

Resim Galerisi

İletişim